Czwartek, 20 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Partner w kancelarii Dentons w gronie New Europe 100 Challengers

02.12.2015, 13:42; Aktualizacja: 02.12.2015, 13:54
 • Wyślij
 • Drukuj

Igor Ostrowski, partner w warszawskim biurze kancelarii Dentons i szef grupy technologii, mediów i telekomunikacji na Europę, został wymieniony w gronie 27 Polaków na liście New Europe 100 Challengers.

Reklama

Projekt ma wspierać innowacje w Europie Środkowo-Wschodniej poprzez wyróżnienie liderów zmian w kulturze, biznesie, nauce czy działaniach społecznych.

Igor Ostrowski jest jednym z pierwszych prawników w Polsce specjalizujących się w prawie dotyczącym sektora telekomunikacyjnego, mediów oraz nowych technologii. W latach 2009-2013 był wiceministrem w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji oraz członkiem Zespołu Doradców Strategicznych Prezesa Rady Ministrów. Od czerwca 2014 r. jest przewodniczącym Komisji ds. Cyfryzacji, organu doradczego polskiego rządu - czytamy w komunikacie kancelarii.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Wymiar sprawiedliwości

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Porównanie sędzi do pracownicy agencji towarzyskiej jest obraźliwe, wulgarne i poniżające. Dodatkowo uderza też w autorytet wymiaru sprawiedliwości.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.