Wtorek, 6 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Partner w kancelarii Dentons w gronie New Europe 100 Challengers

02.12.2015, 13:42; Aktualizacja: 02.12.2015, 13:54
 • Wyślij
 • Drukuj

Igor Ostrowski, partner w warszawskim biurze kancelarii Dentons i szef grupy technologii, mediów i telekomunikacji na Europę, został wymieniony w gronie 27 Polaków na liście New Europe 100 Challengers.

Reklama

Projekt ma wspierać innowacje w Europie Środkowo-Wschodniej poprzez wyróżnienie liderów zmian w kulturze, biznesie, nauce czy działaniach społecznych.

Igor Ostrowski jest jednym z pierwszych prawników w Polsce specjalizujących się w prawie dotyczącym sektora telekomunikacyjnego, mediów oraz nowych technologii. W latach 2009-2013 był wiceministrem w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji oraz członkiem Zespołu Doradców Strategicznych Prezesa Rady Ministrów. Od czerwca 2014 r. jest przewodniczącym Komisji ds. Cyfryzacji, organu doradczego polskiego rządu - czytamy w komunikacie kancelarii.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.