Sobota, 22 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Linklaters doradcą CBRE Global Investors

08.12.2015, 15:24; Aktualizacja: 08.12.2015, 15:28
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała funduszowi zarządzanemu przez CBRE Global Investors w związku z nabyciem centrum handlowego Galeria Sfera w Bielsko-Białej. Sprzedawcą była spółka Bielsko Business Center 3.

Reklama

Kancelaria była zaangażowana i doradzała we wszystkich aspektach transakcji, od analizy prawnej począwszy, poprzez przygotowywania i negocjowanie dokumentów transakcji, aż do jej podpisania i zamknięcia.

Zespołem prawników kierował Janusz Dzianachowski, managing associate w praktyce prawa nieruchomości Linklaters. W doradztwo prawne zaangażowany był również Tomasz Trystuła, associate w praktyce prawa nieruchomości.

Joanna Gawlicka, managing associate i Maciej Pietroń, associate w praktyce prawa bankowego doradzali klientowi w zakresie finansowania inwestycji.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.