Niedziela, 23 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Squire Patton Boggs doradza Raiffeisen Bank International

18.12.2015, 15:01; Aktualizacja: 18.12.2015, 15:12
 • Wyślij
 • Drukuj

Squire Patton Boggs doradzała spółce wiedeńskiej Raiffeisen Bank International AG Vienna w transakcji faktoringu opiewającej na 25 milionów euro.

Reklama

Transakcja objęła wiele obszarów jurysdykcyjnych i dotyczyła spółek Lasselsberger s.r.o. oraz LB Minerals s.r.o.

Piotr Święcicki

Piotr Święcicki

źródło: Materiały Prasowe

Zespół Squire Patton Boggs tworzyli prawnicy z wielu biur europejskich, tj. Frankfurtu, Warszawy, Bratysławy, Pragi oraz Paryża. Doradzali oni w zakresie aspektów prawa niemieckiego, polskiego, słowackiego, czeskiego oraz francuskiego odnoszących się do sprzedaży i obsługi portfela należności przysługujących Lasselsberger.

Małgorzata Olech

Małgorzata Olech

źródło: Materiały Prasowe

Prawnicy z warszawskiego biura Squire Patton Boggs, którzy brali udział w transakcji: partner Piotr Święcicki, associates Jacek Wiśniewski, Dominika Kupisz oraz Małgorzata Olech.

Jacek Wiśniewski

Jacek Wiśniewski

źródło: Materiały Prasowe

Dominika Kupisz

Dominika Kupisz

źródło: Materiały Prasowe

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.