Sobota, 29 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Linklaters doradcą W. P. Carey

22.12.2015, 12:48; Aktualizacja: 28.12.2015, 15:09
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała na rzecz swojego wieloletniego klienta W. P. Carey w związku z nabyciem Multimedialnego Domu Plusa – głównej siedziby giganta polskiego rynku telekomunikacyjnego Polkomtela.

Reklama

Prawnicy z warszawskiego biura Linklaters przeprowadzili kompleksowe badanie due diligence nieruchomości oraz doradzali we wszystkich aspektach prawnych związanych z zawarciem transakcji.

Zespołem prawników doradzających W. P. Carey kierował Janusz Dzianachowski, managing associate w praktyce prawa nieruchomości Linklaters. W doradztwo prawne zaangażowani byli również Marta Bijak-Haiduk, senior associate oraz Tomasz Trystuła, associate.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.