Niedziela, 23 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dwóch prawników wzmacnia praktykę nieruchomości kancelarii Wierzbowski Eversheds

04.01.2016, 12:22; Aktualizacja: 04.01.2016, 12:41
 • Wyślij
 • Drukuj

Do kancelarii Wierzbowski Eversheds dołączył Patryk Galicki, który jako of counsel pokieruje praktyką prawa nieruchomości. Wraz z nim zespół tej praktyki wzmocnił Kamil Lewandowski, obejmując stanowisko associate.

Reklama

Obaj prawnicy związani byli wcześniej z jedną z wiodących międzynarodowych kancelarii prawnych, gdzie również pracowali w jednym zespole.

Patryk Galicki

Patryk Galicki

źródło: Materiały Prasowe

Patryk Galicki jest radcą prawnym, od 15 lat doradza polskim i międzynarodowym podmiotom we wszystkich obszarach związanych z szeroko pojętym prawem nieruchomości i prawem korporacyjnym. Pracował w międzynarodowych firmach prawniczych, gdzie m.in. kierował praktyką prawa nieruchomości oraz fuzji i przejęć. Doradzał w kilkudziesięciu wielomilionowych transakcjach kupna-sprzedaży nieruchomości biurowych, przemysłowych i centrów handlowych na terenie całej Polski, a także leasingu nieruchomości. Wspierał klientów w transakcjach finansowania oraz refinansowania inwestycji i procesach restrukturyzacyjnych. Przeprowadził również szereg transakcji fuzji i przejęć.

Kamil Lewandowski

Kamil Lewandowski

źródło: Materiały Prasowe

Kamil Lewandowski jest adwokatem, specjalizuje się w prawie nieruchomości. Jego doświadczenie obejmuje między innymi doradztwo w projektach inwestycyjnych, w szczególności udział w kilkudziesięciu transakcjach nabywania i finansowania nieruchomości. Doradza w zakresie postępowań administracyjnych związanych z procesem inwestycyjnym, roszczeń reprywatyzacyjnych oraz prawa ochrony zabytków.

Ma doświadczenie w negocjowaniu umów najmu lokali komercyjnych i biurowych, umów o roboty budowlane oraz umów projektowych. Doradza również w zakresie inwestycji w spółki z sektora nowych technologii (venture capital).


PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.