Niedziela, 11 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dwóch prawników wzmacnia praktykę nieruchomości kancelarii Wierzbowski Eversheds

04.01.2016, 12:22; Aktualizacja: 04.01.2016, 12:41
 • Wyślij
 • Drukuj

Do kancelarii Wierzbowski Eversheds dołączył Patryk Galicki, który jako of counsel pokieruje praktyką prawa nieruchomości. Wraz z nim zespół tej praktyki wzmocnił Kamil Lewandowski, obejmując stanowisko associate.

Reklama

Obaj prawnicy związani byli wcześniej z jedną z wiodących międzynarodowych kancelarii prawnych, gdzie również pracowali w jednym zespole.

Patryk Galicki

Patryk Galicki

źródło: Materiały Prasowe

Patryk Galicki jest radcą prawnym, od 15 lat doradza polskim i międzynarodowym podmiotom we wszystkich obszarach związanych z szeroko pojętym prawem nieruchomości i prawem korporacyjnym. Pracował w międzynarodowych firmach prawniczych, gdzie m.in. kierował praktyką prawa nieruchomości oraz fuzji i przejęć. Doradzał w kilkudziesięciu wielomilionowych transakcjach kupna-sprzedaży nieruchomości biurowych, przemysłowych i centrów handlowych na terenie całej Polski, a także leasingu nieruchomości. Wspierał klientów w transakcjach finansowania oraz refinansowania inwestycji i procesach restrukturyzacyjnych. Przeprowadził również szereg transakcji fuzji i przejęć.

Kamil Lewandowski

Kamil Lewandowski

źródło: Materiały Prasowe

Kamil Lewandowski jest adwokatem, specjalizuje się w prawie nieruchomości. Jego doświadczenie obejmuje między innymi doradztwo w projektach inwestycyjnych, w szczególności udział w kilkudziesięciu transakcjach nabywania i finansowania nieruchomości. Doradza w zakresie postępowań administracyjnych związanych z procesem inwestycyjnym, roszczeń reprywatyzacyjnych oraz prawa ochrony zabytków.

Ma doświadczenie w negocjowaniu umów najmu lokali komercyjnych i biurowych, umów o roboty budowlane oraz umów projektowych. Doradza również w zakresie inwestycji w spółki z sektora nowych technologii (venture capital).


PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.