Sobota, 3 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Awanse w Hogan Lovells

04.01.2016, 14:25; Aktualizacja: 04.01.2016, 14:41
 • Wyślij
 • Drukuj

Z dniem 1 stycznia 2016 r. radca prawny Agata Jurek-Zbrojska z warszawskiego biura międzynarodowej kancelarii Hogan Lovells awansowała na stanowisko counsel. 

Reklama

Agata Jurek-Zbrojska specjalizuje się w obsłudze transakcji na rynku nieruchomości. Doradzała wielokrotnie przy umowach dotyczących nabywania oraz zarządzania projektami deweloperskimi, jak również ich komercjalizacji. Agata Jurek-Zbrojska pracowała ponadto, jako doradca w procesie strukturyzowania transakcji i przygotowywania umów joint venture. Jej doświadczenie obejmuje również sprawy związane z procesem budowlanym.

Agata Jurek-Zbrojska

Agata Jurek-Zbrojska

źródło: Materiały Prasowe

Poza szerokim doświadczeniem, jako specjalistka w zakresie nieruchomości posiada również bogate doświadczenie w doradztwie przy projektach z zakresu energii odnawialnej dotyczących w szczególności opracowywania struktury transakcji joint venture oraz przygotowywania związanych z tym umów, jak również umów o budowę i dotyczących sprzedaży farm wiatrowych. 

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.

   • Wywiad

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Nie jestem wobec Trybunału Konstytucyjnego bezkrytyczny. Nie wszystkie jego orzeczenia, zwłaszcza dotyczące sądownictwa, budziły mój zachwyt. Ale jest rzeczą ważną, aby sprawnie działał w sytuacji zagrożenia funkcjonowania sądów – mówi Adam Strzembosz.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.