Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Awanse w Hogan Lovells

04.01.2016, 14:25; Aktualizacja: 04.01.2016, 14:41
 • Wyślij
 • Drukuj

Z dniem 1 stycznia 2016 r. radca prawny Agata Jurek-Zbrojska z warszawskiego biura międzynarodowej kancelarii Hogan Lovells awansowała na stanowisko counsel. 

Reklama

Agata Jurek-Zbrojska specjalizuje się w obsłudze transakcji na rynku nieruchomości. Doradzała wielokrotnie przy umowach dotyczących nabywania oraz zarządzania projektami deweloperskimi, jak również ich komercjalizacji. Agata Jurek-Zbrojska pracowała ponadto, jako doradca w procesie strukturyzowania transakcji i przygotowywania umów joint venture. Jej doświadczenie obejmuje również sprawy związane z procesem budowlanym.

Agata Jurek-Zbrojska

Agata Jurek-Zbrojska

źródło: Materiały Prasowe

Poza szerokim doświadczeniem, jako specjalistka w zakresie nieruchomości posiada również bogate doświadczenie w doradztwie przy projektach z zakresu energii odnawialnej dotyczących w szczególności opracowywania struktury transakcji joint venture oraz przygotowywania związanych z tym umów, jak również umów o budowę i dotyczących sprzedaży farm wiatrowych. 

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.