Czwartek, 20 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria Ślązak, Zapiór i Wspólnicy poszerzyła grono wspólników

05.01.2016, 14:19; Aktualizacja: 05.01.2016, 14:22
 • Wyślij
 • Drukuj

1 stycznia 2016 roku grono wspólników kancelarii powiększyło się o dwóch adwokatów: Katarzynę Stabińską oraz Jakuba Ślązaka.

Reklama

Adwokat Katarzyna Stabińska jest szefem zespołu prawa handlowego, fuzji i przejęć. Od wielu lat doradza spółkom publicznym i grupom kapitałowym. Jest także autorem i koordynatorem kilkunastu audytów oceniających stan prawny spółek prawa handlowego (due diligence), w tym audytów dokonywanych pod kątem transakcji kapitałowych. Doradzała także przy transakcjach pozyskania zewnętrznego finansowania, w szczególności emisji obligacji i innych papierów wartościowych oraz przy transakcjach wykupu menedżerskiego (MBO).

Adwokat Jakub Ślązak jest szefem zespołu procesowego. Był pełnomocnikiem procesowym w licznych procesach karnych, dotyczących wydarzeń z pierwszych stron gazet. Posiada również doświadczenie zawodowe z zakresu przestępstw gospodarczych oraz obrony osób oskarżonych o ich popełnienie (tzw. białych kołnierzyków). Autor licznych publikacji i opracowań z zakresu problematyki prawa karnego – procesowego oraz wycieku tajemnicy przedsiębiorstwa.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Wymiar sprawiedliwości

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Porównanie sędzi do pracownicy agencji towarzyskiej jest obraźliwe, wulgarne i poniżające. Dodatkowo uderza też w autorytet wymiaru sprawiedliwości.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.