Wtorek, 6 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dentons desygnuje partnerów, którzy pokierują biurem w Luksemburgu

05.01.2016, 17:02; Aktualizacja: 05.01.2016, 17:08
 • Wyślij
 • Drukuj

Po połączeniu z lokalną kancelarią prawną OPF Partners, biuro Dentons w Luksemburgu rozpoczęło działalność.

Reklama

Zespół 35 prawników, w tym dziewięciu partnerów, będzie oferował kompleksowe doradztwo prawne, w tym w szczególności w dziedzinach fuzji i przejęć oraz prawa spółek, private equity i venture capital, podatków, funduszy inwestycyjnych, bankowości i finansów, transakcji structured finance, prawa nieruchomości, restrukturyzacji i upadłości oraz postępowań sądowych - czytamy w komunikacie kancelarii.

Biurem w Luksemburgu pokierują:

 • dotychczasowy partner zarządzający OPF Partners Frédéric Feyten, został powołany na stanowisko partnera zarządzającego biurem Dentons w Luksemburgu. Będzie także kierował lokalnym zespołem prawa podatkowego,
 • partner Martine Gerber-Lemaire stanie na czele luksemburskich zespołów prawa nieruchomości oraz restrukturyzacji i upadłości,
 • partner Stéphane Hadet poprowadzi luksemburski zespół bankowości i finansów,
 • partner Gérard Maîtrejean, poprowadzi luksemburski zespoły prawa spółek, fuzji i przejęć oraz private equity,
 • partner Guy Perrot poprowadzi luksemburski zespół postępowań sądowych,
 • counsel Jeannette Vaude-Perrin poprowadzi zespół prawa funduszy inwestycyjnych.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.