Poniedziałek, 24 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Crido Legal doradza Grupie Kruk

07.01.2016, 15:04; Aktualizacja: 08.01.2016, 10:38
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała spółce z Grupy KRUK w negocjacjach dotyczących przejęcia portfela wierzytelności o wartości prawie 2,7 mld złotych. Transakcja odbywa się na udziałach spółki luksemburskiej należącej do Grupy P.R.E.S.C.O.

Reklama

Doradztwo na rzecz Grupy KRUK obejmowało kompleksowe wsparcie oraz przygotowanie wszelkich niezbędnych dokumentów, takich jak przedwstępna umowa sprzedaży udziałów oraz dokumenty towarzyszące.

Ze strony Crido Legal w skład zespołu prowadzącego transakcję wchodzą mec. Jakub Ziółek, Filip Grzesiak i dr Szymon Syp, wspierani przez specjalistów od podatków Crido Taxand, Andrzeja Puncewicza oraz Monikę Lewandowską.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.