Piątek, 9 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Crido Legal doradza Grupie Kruk

07.01.2016, 15:04; Aktualizacja: 08.01.2016, 10:38
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała spółce z Grupy KRUK w negocjacjach dotyczących przejęcia portfela wierzytelności o wartości prawie 2,7 mld złotych. Transakcja odbywa się na udziałach spółki luksemburskiej należącej do Grupy P.R.E.S.C.O.

Reklama

Doradztwo na rzecz Grupy KRUK obejmowało kompleksowe wsparcie oraz przygotowanie wszelkich niezbędnych dokumentów, takich jak przedwstępna umowa sprzedaży udziałów oraz dokumenty towarzyszące.

Ze strony Crido Legal w skład zespołu prowadzącego transakcję wchodzą mec. Jakub Ziółek, Filip Grzesiak i dr Szymon Syp, wspierani przez specjalistów od podatków Crido Taxand, Andrzeja Puncewicza oraz Monikę Lewandowską.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.