Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowi wspólnicy w kancelarii Łaszczuk i Wspólnicy

08.01.2016, 11:10; Aktualizacja: 08.01.2016, 11:18
 • Wyślij
 • Drukuj

Wspólnikami w kancelarii zostali: Aleksandra Faderewska-Waszkiewicz oraz Michał Chodkowski.

Reklama

Michał Chodkowski jest adwokatem i specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz w prawie konsumenckim. Jest członkiem Rady Dyrektorów Personalnych Konfederacji Lewiatan.

W 2015 roku jako jedyny polski prawnik został rekomendowany w dziedzinie prawa pracy i zatrudnienia w pierwszej edycji międzynarodowego wydawnictwa Expert Guides Rising Stars, przygotowanego przez Legal Media Group.

Adwokat i doradca podatkowy Aleksandra Faderewska-Waszkiewicz kieruje praktyką prawa podatkowego. Zapewnia kompleksowe doradztwo w sprawach podatkowych, w tym w zakresie opodatkowania fuzji i przejęć, a także optymalizacji i restrukturyzacji podatkowej. Jej doświadczenie obejmuje również doradztwo w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego, a także bieżące doradztwo w zakresie prawa handlowego, w tym również dotyczące tworzenia i przekształcania spółek. Jest członkiem Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.