Sobota, 3 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowi wspólnicy w kancelarii Łaszczuk i Wspólnicy

08.01.2016, 11:10; Aktualizacja: 08.01.2016, 11:18
 • Wyślij
 • Drukuj

Wspólnikami w kancelarii zostali: Aleksandra Faderewska-Waszkiewicz oraz Michał Chodkowski.

Reklama

Michał Chodkowski jest adwokatem i specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz w prawie konsumenckim. Jest członkiem Rady Dyrektorów Personalnych Konfederacji Lewiatan.

W 2015 roku jako jedyny polski prawnik został rekomendowany w dziedzinie prawa pracy i zatrudnienia w pierwszej edycji międzynarodowego wydawnictwa Expert Guides Rising Stars, przygotowanego przez Legal Media Group.

Adwokat i doradca podatkowy Aleksandra Faderewska-Waszkiewicz kieruje praktyką prawa podatkowego. Zapewnia kompleksowe doradztwo w sprawach podatkowych, w tym w zakresie opodatkowania fuzji i przejęć, a także optymalizacji i restrukturyzacji podatkowej. Jej doświadczenie obejmuje również doradztwo w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego, a także bieżące doradztwo w zakresie prawa handlowego, w tym również dotyczące tworzenia i przekształcania spółek. Jest członkiem Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.

   • Wywiad

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Nie jestem wobec Trybunału Konstytucyjnego bezkrytyczny. Nie wszystkie jego orzeczenia, zwłaszcza dotyczące sądownictwa, budziły mój zachwyt. Ale jest rzeczą ważną, aby sprawnie działał w sytuacji zagrożenia funkcjonowania sądów – mówi Adam Strzembosz.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.