Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

DLA Piper wzmacnia dział prawa korporacyjnego

11.01.2016, 12:27; Aktualizacja: 11.01.2016, 12:33
 • Wyślij
 • Drukuj

Z dniem 1 stycznia 2016 r. do warszawskiego biura kancelarii dołączył Marek Sawicki, który objął stanowisko counsel'a w dziale prawa korporacyjnego.

Reklama

Marek Sawicki jest adwokatem z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w transakcjach M&A oraz w projektach private equity. Specjalizuje się
w doradztwie prawnym na rynkach kapitałowych, w prawie handlowym, w tym bieżącej obsłudze korporacyjnej spółek oraz projektach sekurytyzacyjnych.

Przed dołączeniem do DLA Piper Marek Sawicki współpracował z wiodącymi kancelariami międzynarodowymi. W DLA Piper będzie odpowiedzialny za dalszy rozwój praktyki private equity oraz rynków kapitałowych kancelarii

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.