Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Trzy noworoczne awanse w kancelarii Wierzbowski Eversheds

11.01.2016, 12:49; Aktualizacja: 11.01.2016, 13:13
 • Wyślij
 • Drukuj

Do grona partnerów kancelarii Wierzbowski Eversheds dołączył Łukasz Jankowski. Z kolei na stanowiska senior associate awansowały Małgorzata Bakuła i Magdalena Chrzan.

Reklama

Łukasz Jankowski jest radcą prawnym, kieruje zespołem prawa energetycznego. Z kancelarią związany jest od 2013 r. Posiada wieloletnie doświadczenie
w obsłudze prawnej przedsiębiorstw z sektora energii elektrycznej i gazu.

Łukasz Jankowski

Łukasz Jankowski

źródło: Materiały Prasowe

Małgorzata Bakuła jest radcą prawnym w zespole bankowości i finansów. Specjalizuje się w prawie bankowym i prawie rynków kapitałowych. W kancelarii pracuje od ponad 8 lat.

Małgorzata Bakuła

Małgorzata Bakuła

źródło: Materiały Prasowe

Magdalena Chrzan jest radcą prawnym w zespole bankowości i finansów. Z kancelarią Wierzbowski Eversheds związana jest od ponad 10 lat. Specjalizuje się w prawie bankowym i prawie usług płatniczych.

Magdalena Chrzan

Magdalena Chrzan

źródło: Materiały Prasowe

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.