Sobota, 10 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Trzy noworoczne awanse w kancelarii Wierzbowski Eversheds

11.01.2016, 12:49; Aktualizacja: 11.01.2016, 13:13
 • Wyślij
 • Drukuj

Do grona partnerów kancelarii Wierzbowski Eversheds dołączył Łukasz Jankowski. Z kolei na stanowiska senior associate awansowały Małgorzata Bakuła i Magdalena Chrzan.

Reklama

Łukasz Jankowski jest radcą prawnym, kieruje zespołem prawa energetycznego. Z kancelarią związany jest od 2013 r. Posiada wieloletnie doświadczenie
w obsłudze prawnej przedsiębiorstw z sektora energii elektrycznej i gazu.

Łukasz Jankowski

Łukasz Jankowski

źródło: Materiały Prasowe

Małgorzata Bakuła jest radcą prawnym w zespole bankowości i finansów. Specjalizuje się w prawie bankowym i prawie rynków kapitałowych. W kancelarii pracuje od ponad 8 lat.

Małgorzata Bakuła

Małgorzata Bakuła

źródło: Materiały Prasowe

Magdalena Chrzan jest radcą prawnym w zespole bankowości i finansów. Z kancelarią Wierzbowski Eversheds związana jest od ponad 10 lat. Specjalizuje się w prawie bankowym i prawie usług płatniczych.

Magdalena Chrzan

Magdalena Chrzan

źródło: Materiały Prasowe

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.