Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Pierwsza Polka w europejskim komitecie doradczym International Association of Privacy Professionals

12.01.2016, 15:27; Aktualizacja: 12.01.2016, 20:02
 • Wyślij
 • Drukuj

Dorota Koseła została powołana na dwuletnią kadencję do European Advisory Board organizacji International Association of Privacy Professionals (IAPP).

Reklama

"Dorota Koseła jest radcą prawnym. W K&L Gates zajmuje się doradztwem w zakresie umów w obrocie gospodarczym, prawa telekomunikacyjnego, prawa nowych technologii i mediów oraz venture capital. Posiada rozległe doświadczenie w zakresie prawa ochrony danych osobowych i tajemnicy telekomunikacyjnej" - czytamy w komunikacie kancelarii.

IAPP jest największą na świecie organizacją skupiającą osoby zajmujące się prywatnością i ochroną danych. Jej członkami są pracownicy największych firm technologicznych, instytucji finansowych oraz firm doradczych.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.