Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowa adwokat w Jara Drapała & Partners

13.01.2016, 14:37; Aktualizacja: 13.01.2016, 15:16
 • Wyślij
 • Drukuj

Do zespołu kancelarii dołączyła adwokat Anna Kiełczawa, specjalistka z zakresu prawa spółek, prawa handlowego oraz nabywanie przedsiębiorstw (M&A).

Reklama

Mec. Anna Kiełczawa posiada kilkuletnie doświadczenie w kompleksowym doradztwie dla przedsiębiorców zagranicznych w zakresie przekształceń i restrukturyzacji spółek, a także transakcji nabycia przedsiębiorstw, zdobyte w renomowanej międzynarodowej kancelarii.

Adwokat wesprze zespół transakcyjny (prawa spółek, umów, M&A) kierowany przez senior partnera Zbigniewa Jara i partnera Marcina Chomiuka.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.