Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Wzmocnienia w Sołtysiński Kawecki & Szlęzak

13.01.2016, 09:41; Aktualizacja: 13.01.2016, 15:16
 • Wyślij
 • Drukuj

Z dniem 1 stycznia 2016 roku do kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak dołączył mec. Sławomir Stawczyk, który będzie doradzał klientom z sektora bankowego i finansowego oraz spółek giełdowych.

Reklama

Mec. Sławomir Stawczyk doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. jako wieloletni dyrektor departamentu prawnego jednego z czołowych banków działających w Polsce, wieloletni przewodniczący Rady Prawa Bankowego przy Związku Banków Polskich oraz członek Rady Arbitra Bankowego.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.