Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dentons doradzał przy finansowaniu nieruchomości wypoczynkowych nad Bałtykiem

18.01.2016, 11:19; Aktualizacja: 18.01.2016, 11:20
 • Wyślij
 • Drukuj

Zespół bankowości i finansów kancelarii Dentons doradzał Bankowi PKO BP przy zmianie warunków finansowania kredytów udzielonych spółce z grupy Qualia w związku z dwoma projektami nieruchomościowymi zlokalizowanymi nad Bałtykiem. Prawnicy Dentons doradzali także Raiffeisen Bank Polska przy udzieleniu finansowania na rzecz tego samego dewelopera w związku z budową kompleksu mieszkaniowego w Gdańsku.

Reklama

Obydwie transakcje prowadził prawnik Krzysztof Mrozik pod nadzorem partnera Michała Mężykowskiego.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.