Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

K&L Gates rozbudowuje kluczowe praktyki

18.01.2016, 11:24; Aktualizacja: 18.01.2016, 11:33
 • Wyślij
 • Drukuj

Z początkiem nowego roku do departamentu rynków kapitałowych kancelarii dołączył jako of counsel adwokat Michał Petz, a aplikanci adwokaccy, Małgorzata Judkiewicz i Mirosław Całka, zasilili odpowiednio praktyki rozwiązywania sporów i arbitrażu oraz nieruchomości. Ponadto, pod koniec zeszłego roku do praktyki własności intelektualnej dołączyła Aleksandra Stachera, radca prawny.

Reklama

Michał Petz, of counsel, jest adwokatem specjalizującym się w prawie papierów wartościowych, prawie korporacyjnym i corporate governance.

Aleksandra Stachera, radca prawny, rozpoczęła współpracę z K&L Gates w listopadzie 2015 roku na stanowisku associate w departamencie własności intelektualnej. Zajmuje się szeroko pojętym prawem własności intelektualnej, w tym prawem autorskim i prawem znaków towarowych.

Małgorzata Judkiewicz, aplikantka adwokacka, jest nowym junior associate w departamencie rozwiązywania sporów i arbitrażu kancelarii. Jej praktyka obejmuje spory w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego oraz spory z zakresu arbitrażu inwestycyjnego.

Mirosław Całka, aplikant adwokacki, to nowy associate w praktyce nieruchomości K&L Gates. Zajmuje się doradztwem w zakresie transakcji nabycia i najmu nieruchomości oraz postępowań administracyjnych i prawa korporacyjnego.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.