Czwartek, 8 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

K&L Gates rozbudowuje kluczowe praktyki

18.01.2016, 11:24; Aktualizacja: 18.01.2016, 11:33
 • Wyślij
 • Drukuj

Z początkiem nowego roku do departamentu rynków kapitałowych kancelarii dołączył jako of counsel adwokat Michał Petz, a aplikanci adwokaccy, Małgorzata Judkiewicz i Mirosław Całka, zasilili odpowiednio praktyki rozwiązywania sporów i arbitrażu oraz nieruchomości. Ponadto, pod koniec zeszłego roku do praktyki własności intelektualnej dołączyła Aleksandra Stachera, radca prawny.

Reklama

Michał Petz, of counsel, jest adwokatem specjalizującym się w prawie papierów wartościowych, prawie korporacyjnym i corporate governance.

Aleksandra Stachera, radca prawny, rozpoczęła współpracę z K&L Gates w listopadzie 2015 roku na stanowisku associate w departamencie własności intelektualnej. Zajmuje się szeroko pojętym prawem własności intelektualnej, w tym prawem autorskim i prawem znaków towarowych.

Małgorzata Judkiewicz, aplikantka adwokacka, jest nowym junior associate w departamencie rozwiązywania sporów i arbitrażu kancelarii. Jej praktyka obejmuje spory w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego oraz spory z zakresu arbitrażu inwestycyjnego.

Mirosław Całka, aplikant adwokacki, to nowy associate w praktyce nieruchomości K&L Gates. Zajmuje się doradztwem w zakresie transakcji nabycia i najmu nieruchomości oraz postępowań administracyjnych i prawa korporacyjnego.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.