Piątek, 21 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

BSWW Legal & Tax członkiem międzynarodowej organizacji prawniczej

19.01.2016, 10:34; Aktualizacja: 19.01.2016, 10:36
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria została przyjęta do grona członków organizacji prawniczej The Law Firm Network.

Reklama

The Law Firm Network to stowarzyszenie, działające od ponad dwudziestu lat, które skupia blisko pięćdziesiąt niezależnych firm prawniczych z całego świata, będących czołowymi kancelariami na rynkach lokalnych i oferujących kompleksowe doradztwo prawne dla firm.

Ideą stowarzyszenia jest aktywna współpraca pomiędzy kancelariami, umożliwiająca sprawne prowadzenie projektów transagranicznych na całym świecie. BSWW Legal & Tax jest jedynym członkiem organizacji, pochodzącym z Polski. Kancelaria BSWW Legal & Tax jest również od kilku lat członkiem sieci prawniczej LaWorld.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Wymiar sprawiedliwości

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Porównanie sędzi do pracownicy agencji towarzyskiej jest obraźliwe, wulgarne i poniżające. Dodatkowo uderza też w autorytet wymiaru sprawiedliwości.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.