Środa, 7 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

BSWW Legal & Tax członkiem międzynarodowej organizacji prawniczej

19.01.2016, 10:34; Aktualizacja: 19.01.2016, 10:36
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria została przyjęta do grona członków organizacji prawniczej The Law Firm Network.

Reklama

The Law Firm Network to stowarzyszenie, działające od ponad dwudziestu lat, które skupia blisko pięćdziesiąt niezależnych firm prawniczych z całego świata, będących czołowymi kancelariami na rynkach lokalnych i oferujących kompleksowe doradztwo prawne dla firm.

Ideą stowarzyszenia jest aktywna współpraca pomiędzy kancelariami, umożliwiająca sprawne prowadzenie projektów transagranicznych na całym świecie. BSWW Legal & Tax jest jedynym członkiem organizacji, pochodzącym z Polski. Kancelaria BSWW Legal & Tax jest również od kilku lat członkiem sieci prawniczej LaWorld.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.