Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

CMS wzmacnia praktykę telekomunikacyjną w Europie Środkowo - Wschodniej

20.01.2016, 13:06; Aktualizacja: 20.01.2016, 13:19
 • Wyślij
 • Drukuj

Do grona partnerów kancelarii CMS dołączył Ireneusz Piecuch, który pokieruje regionalną praktyką ds. sektora telekomunikacyjnego w Europie Środkowo - Wschodniej.

Reklama

Ireneusz Piecuch współpracował już z CMS w latach 2010-2013 i zajmował się wówczas projektami doradztwa prawnego dla branży telekomunikacyjnej.

Od ponad 25 lat związany jest z rynkiem telekomunikacyjnym, mediów i IT. Zasiadał w zarządach i radach nadzorczych międzynarodowych korporacji oraz spółek notowanych na GPW w Warszawie. W ostatnim czasie pełnił rolę członka zarządu Poczty Polskiej (2013 -2015). W latach 2006 - 2009 pracował w Orange, m.in. jako członek zarządu odpowiedzialny za strategię spółki i rozwój biznesu.

Przez 11 lat związany był z IBM, gdzie był doradcą prawnym i szefem działu prawnego w Europie Środkowo-Wschodniej, później także wiceprezesem firmy w Polsce. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje również role w radach nadzorczych KGHM Polska Miedź SA oraz PKP Polskie Linie Kolejowe SA.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.