Sobota, 10 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

CMS wzmacnia praktykę telekomunikacyjną w Europie Środkowo - Wschodniej

20.01.2016, 13:06; Aktualizacja: 20.01.2016, 13:19
 • Wyślij
 • Drukuj

Do grona partnerów kancelarii CMS dołączył Ireneusz Piecuch, który pokieruje regionalną praktyką ds. sektora telekomunikacyjnego w Europie Środkowo - Wschodniej.

Reklama

Ireneusz Piecuch współpracował już z CMS w latach 2010-2013 i zajmował się wówczas projektami doradztwa prawnego dla branży telekomunikacyjnej.

Od ponad 25 lat związany jest z rynkiem telekomunikacyjnym, mediów i IT. Zasiadał w zarządach i radach nadzorczych międzynarodowych korporacji oraz spółek notowanych na GPW w Warszawie. W ostatnim czasie pełnił rolę członka zarządu Poczty Polskiej (2013 -2015). W latach 2006 - 2009 pracował w Orange, m.in. jako członek zarządu odpowiedzialny za strategię spółki i rozwój biznesu.

Przez 11 lat związany był z IBM, gdzie był doradcą prawnym i szefem działu prawnego w Europie Środkowo-Wschodniej, później także wiceprezesem firmy w Polsce. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje również role w radach nadzorczych KGHM Polska Miedź SA oraz PKP Polskie Linie Kolejowe SA.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.