Poniedziałek, 24 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Jara Drapała & Partners doradzała przy transgranicznym połączeniu spółek

20.01.2016, 13:22; Aktualizacja: 20.01.2016, 13:40
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria była doradcą niemieckiej grupy Cofresco przy transgranicznym połączeniu spółek.

Reklama

Kancelaria doradzała grupie Cofresco we wszystkich aspektach prawnych transgranicznego połączenia (w tym także w zakresie prawa handlowego, prawa pracy, prawa ochrony środowiska), jak również w kwestiach podatkowych.

Zespołem doradców kierował partner Maciej Chrzan, a tworzyli go Dorota Dąbrowska, doradca podatkowy, Michał Urbański, senior associate oraz Aleksandra Blandzi, associate.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.