Sobota, 22 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Prestiżowe wyróżnienia dla kancelarii DZP

21.01.2016, 14:37; Aktualizacja: 02.02.2016, 10:21
 • Wyślij
 • Drukuj

W opublikowanym ostatnio zestawieniu Mergermarket, ukazującym działalność firm prawniczych na rynku fuzji i przejęć w roku 2015, kancelaria zajęła 1. miejsce pod względem ilości transakcji dla Polski. Została też nominowana do nagrody The Lawyer European Awards 2016.

Reklama

Eksperci kancelarii doradzali przy 20 projektach o wartości powyżej 5 mln USD. Łączna wartość zrealizowanych w ub.r. transakcji dała kancelarii 3. miejsce w rankingu Mergermarket.

DZP po raz pierwszy pojawiła się też w wynikach rankingu dla Europy Środkowo-Wschodniej. W kategorii liczby transakcji zajęła 4. miejsce, natomiast według wartości transakcji uplasowała się na miejscu 9.

Kancelaria została nominowana również do nagrody The Lawyer European Awards 2016. Została wyróżniona w kategorii "European corporate deal of the year", dzięki obsłudze przejęcia Grupy ITI i Grupy Canal+ przez grupę Scripps Networks Interactive, w której doradzała.

Drugą nominację otrzymała z kolei w kategorii "Law firm of the year: Central Europe".

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.