Poniedziałek, 5 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Prestiżowe wyróżnienia dla kancelarii DZP

21.01.2016, 14:37; Aktualizacja: 02.02.2016, 10:21
 • Wyślij
 • Drukuj

W opublikowanym ostatnio zestawieniu Mergermarket, ukazującym działalność firm prawniczych na rynku fuzji i przejęć w roku 2015, kancelaria zajęła 1. miejsce pod względem ilości transakcji dla Polski. Została też nominowana do nagrody The Lawyer European Awards 2016.

Reklama

Eksperci kancelarii doradzali przy 20 projektach o wartości powyżej 5 mln USD. Łączna wartość zrealizowanych w ub.r. transakcji dała kancelarii 3. miejsce w rankingu Mergermarket.

DZP po raz pierwszy pojawiła się też w wynikach rankingu dla Europy Środkowo-Wschodniej. W kategorii liczby transakcji zajęła 4. miejsce, natomiast według wartości transakcji uplasowała się na miejscu 9.

Kancelaria została nominowana również do nagrody The Lawyer European Awards 2016. Została wyróżniona w kategorii "European corporate deal of the year", dzięki obsłudze przejęcia Grupy ITI i Grupy Canal+ przez grupę Scripps Networks Interactive, w której doradzała.

Drugą nominację otrzymała z kolei w kategorii "Law firm of the year: Central Europe".

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.