Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Awanse w kancelarii CMS

26.01.2016, 11:33; Aktualizacja: 26.01.2016, 12:16
 • Wyślij
 • Drukuj

W styczniu na stanowisko of counsel w kancelarii CMS awansowali: Zbigniew Kozłowski, Agnieszka Kuźma i Paweł Zalewski.

Reklama

Zbigniew Kozłowski

Zbigniew Kozłowski

źródło: Materiały Prasowe

Zbigniew Kozłowski jest adwokatem kierującym zespołem prawa ochrony środowiska kancelarii CMS, z którą jest związany od 2007 roku. Doradza w kwestiach dotyczących m.in. emisji przemysłowych, handlu uprawnieniami do emisji dwutlenku węgla, ocen oddziaływania na środowisko, gospodarki odpadami, gospodarki wodno-ściekowej, pozwoleń na korzystanie ze środowiska oraz zanieczyszczeń środowiska. Przez analityków Chambers & Partners został uznany za „notable practicioner” z pozycją w Band 2, a jego zespół uplasował się w kategorii Band 1, którą utrzymuje nieprzerwanie od początku istnienia odrębnej klasyfikacji „Environment” w rankingu Chambers & Partners. Zbigniew Kozłowski został również jednym z laureatów konkursu „Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2015” organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna.

Paweł Zalewski

Paweł Zalewski

źródło: Materiały Prasowe

Paweł Zalewski – lider zespołu energetyki odnawialnej.  Specjalizuje się w doradztwie prawnym na rzecz podmiotów działających w tej gałęzi branży energetycznej. Doradzał w sprawach związanych z poszukiwaniem i rozpoznawaniem węglowodorów, w szczególności w kwestiach regulacyjnych oraz administracyjnych, w kontekście uzyskiwania decyzji administracyjnych niezbędnych do prowadzenia tego typu działalności. Do jego doświadczeń należą także transakcje M&A - przygotowywał oraz negocjował umowy fuzji i przejęć dla znaczących projektów energetyki wiatrowej. Posiada również wieloletnie doświadczenie w zakresie bieżącej obsługi inwestycji wiatrowych. W ramach CMS pracuje od 2009 r.

Agnieszka Kuźma

Agnieszka Kuźma

źródło: Materiały Prasowe

Agnieszka Kuźma jest adwokatem w departamencie nieruchomości i budownictwa CMS, z którym jest związana od maja 2006 r. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i budownictwa, kompleksowo doradzając polskim i zagranicznym klientom przede wszystkim w transakcjach nabycia i zbycia nieruchomości, a także leasingu zwrotnego. Doradza również przy pozyskaniu finansowania i refinansowania dla transakcji i projektów nieruchomościowych, przygotowuje i negocjuje kontrakty stanowiące część procesów budowlanych i inwestycyjnych (umowy o prace projektowe, umowy o generalne wykonawstwo, umowy deweloperskie), w tym realizowanych w ramach przedsięwzięć joint-venture, negocjuje umowy najmu powierzchni komercyjnych ora umowy typu pre-let na realizację projektów w systemie build-to-suit, w ramach kompleksowych audytów stanu prawnego nieruchomości przygotowuje opinie na temat tzw. roszczeń reprywatyzacyjnych.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.