Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Ekspert w zakresie podatków i restrukturyzacji nowym partnerem Magnusson

02.02.2016, 11:12; Aktualizacja: 02.02.2016, 11:25
 • Wyślij
 • Drukuj

Starszy prawnik Tomasz Rysiak dołączył do grona partnerów kancelarii.

Reklama

Tomasz Rysiak rozpoczął karierę zawodową w 2005 r. w dziale podatkowym firmy doradczej Ernst & Young, gdzie zajmował się zagadnieniami z zakresu podatku VAT. W warszawskim biurze Magnusson pracuje od 2007 r.

Podatki, restrukturyzacja oraz fuzje i przejęcia to główne elementy praktyki Tomasza Rysiaka. Doradza on m.in. firmom notowanym na giełdach NYSE i NASDAQ oraz na warszawskiej GPW.

Istotną częścią praktyki Tomasza Rysiaka jest doradztwo w ramach projektów międzynarodowych. Koordynuje on świadczenie pomocy prawnej dla inwestorów zagranicznych w takich krajach jak Białoruś, Estonia, Litwa, Łotwa, Rosja czy Ukraina.

Tomasz Rysiak jest radcą prawnym. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie fuzji i przejęć przedsiębiorstw w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.