Sobota, 10 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Awanse prawników w Squire Patton Boggs

03.02.2016, 14:57; Aktualizacja: 03.02.2016, 15:04
 • Wyślij
 • Drukuj

Troje prawników warszawskiego biura Squire Patton Boggs otrzymało promocje na wyższe stanowiska.

Reklama

Z początkiem roku 2016 Małgorzata Olech, Jacek Wiśniewski i Piotr Chochowski z kancelarii Squire Patton Boggs otrzymali promocje na wyższe stanowiska.

Jacek Wiśniewski awansował na pozycję of counsel, natomiast Małgorzata Olech i Piotr Chochowski zostali senior associates.

Małgorzata Olech

Małgorzata Olech

źródło: Materiały Prasowe

Małgorzata Olech jest radcą prawnym. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu usług finansowych, w tym bankowości, finansowaniu projektów i transakcjach rynków kapitałowych.

Jacek Wiśniewski

Jacek Wiśniewski

źródło: Materiały Prasowe

Jacek Wiśniewski jest radcą prawnym i doradcą podatkowym. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie fuzji i przejęć, prawa bankowego, prawa finansowego oraz prawa spółek. Rekomendowany przez Legal 500 jako specjalista w zakresie prawa spółek oraz M&A.

Piotr Chochowski

Piotr Chochowski

źródło: Materiały Prasowe

Piotr Chochowski jest adwokatem. Specjalizuje się w doradztwie dla podmiotów z sektorów: telekomunikacja i media, technologie informatyczne, ochrona danych osobowych oraz energetyka.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.