Sobota, 29 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Awanse prawników w Squire Patton Boggs

03.02.2016, 14:57; Aktualizacja: 03.02.2016, 15:04
 • Wyślij
 • Drukuj

Troje prawników warszawskiego biura Squire Patton Boggs otrzymało promocje na wyższe stanowiska.

Reklama

Z początkiem roku 2016 Małgorzata Olech, Jacek Wiśniewski i Piotr Chochowski z kancelarii Squire Patton Boggs otrzymali promocje na wyższe stanowiska.

Jacek Wiśniewski awansował na pozycję of counsel, natomiast Małgorzata Olech i Piotr Chochowski zostali senior associates.

Małgorzata Olech

Małgorzata Olech

źródło: Materiały Prasowe

Małgorzata Olech jest radcą prawnym. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu usług finansowych, w tym bankowości, finansowaniu projektów i transakcjach rynków kapitałowych.

Jacek Wiśniewski

Jacek Wiśniewski

źródło: Materiały Prasowe

Jacek Wiśniewski jest radcą prawnym i doradcą podatkowym. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie fuzji i przejęć, prawa bankowego, prawa finansowego oraz prawa spółek. Rekomendowany przez Legal 500 jako specjalista w zakresie prawa spółek oraz M&A.

Piotr Chochowski

Piotr Chochowski

źródło: Materiały Prasowe

Piotr Chochowski jest adwokatem. Specjalizuje się w doradztwie dla podmiotów z sektorów: telekomunikacja i media, technologie informatyczne, ochrona danych osobowych oraz energetyka.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.