Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria Sołtysiński Kawecki & Szlęzak doradzała Orbico

05.02.2016, 06:44; Aktualizacja: 05.02.2016, 06:49
 • Wyślij
 • Drukuj

Prawnicy kancelarii wspierali chorwacką spółkę w transakcji nabycia 100 proc. udziałów w Optimum Distribution CZ&SK s.r.o. od Empik Media & Fashion S.A., oraz w transakcji nabycia 100 proc. udziałów w Optimum Distribution od Mataro Sp. z o.o..

Reklama

Zakres doradztwa SK&S obejmował w szczególności: przeprowadzenie audytu nabywanej grupy spółek, negocjowanie dokumentacji transakcyjnej, jak również wsparcie przy podpisaniu przedwstępnej umowy sprzedaży udziałów.

Zespołem transakcyjnym SK&S doradzającym Orbico kierował Paweł Moskwa, partner w kancelarii SK&S, którego wspierali: Leszek Małecki, starszy prawnik, Agnieszka Skowronek, prawnik, oraz Edyta Prociak, prawnik.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.