Sobota, 3 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowi partnerzy w kancelarii Dentons

10.02.2016, 11:08; Aktualizacja: 12.02.2016, 12:55
 • Wyślij
 • Drukuj

Do grona partnerów w warszawskim biurze Dentons dołączyli Aleksandra Minkowicz-Flanek, Michał Jochemczak i Tomasz Janas.

Reklama

Łącznie w biurach Dentons na całym świecie na stanowiska partnerów awansowało 47 prawników, z czego ponad połowę stanowią kobiety.

Aleksandra Minkowicz-Flanek

Aleksandra Minkowicz-Flanek

źródło: Materiały Prasowe

Aleksandra Minkowicz-Flanek kieruje zespołem prawa pracy w warszawskim biurze kancelarii Dentons. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa pracy, a także prawa korporacyjnego.

Michał Jochemczak

Michał Jochemczak

źródło: Materiały Prasowe

Michał Jochemczak kieruje praktyką postępowań arbitrażowych warszawskiego biura kancelarii Dentons. Specjalizuje się w prowadzeniu sporów sądowych zarówno przed sądami arbitrażowymi, jak i powszechnymi.

Tomasz Janas

Tomasz Janas

źródło: Materiały Prasowe

Tomasz Janas jest członkiem zespołu energetyki i zasobów naturalnych w warszawskim biurze kancelarii Dentons. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w doradztwie prawnym na rzecz klientów infrastrukturalnych, działających głównie w sektorze energetycznym.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.

   • Wywiad

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Nie jestem wobec Trybunału Konstytucyjnego bezkrytyczny. Nie wszystkie jego orzeczenia, zwłaszcza dotyczące sądownictwa, budziły mój zachwyt. Ale jest rzeczą ważną, aby sprawnie działał w sytuacji zagrożenia funkcjonowania sądów – mówi Adam Strzembosz.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.