Sobota, 22 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowi partnerzy w kancelarii Dentons

10.02.2016, 11:08; Aktualizacja: 12.02.2016, 12:55
 • Wyślij
 • Drukuj

Do grona partnerów w warszawskim biurze Dentons dołączyli Aleksandra Minkowicz-Flanek, Michał Jochemczak i Tomasz Janas.

Reklama

Łącznie w biurach Dentons na całym świecie na stanowiska partnerów awansowało 47 prawników, z czego ponad połowę stanowią kobiety.

Aleksandra Minkowicz-Flanek

Aleksandra Minkowicz-Flanek

źródło: Materiały Prasowe

Aleksandra Minkowicz-Flanek kieruje zespołem prawa pracy w warszawskim biurze kancelarii Dentons. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa pracy, a także prawa korporacyjnego.

Michał Jochemczak

Michał Jochemczak

źródło: Materiały Prasowe

Michał Jochemczak kieruje praktyką postępowań arbitrażowych warszawskiego biura kancelarii Dentons. Specjalizuje się w prowadzeniu sporów sądowych zarówno przed sądami arbitrażowymi, jak i powszechnymi.

Tomasz Janas

Tomasz Janas

źródło: Materiały Prasowe

Tomasz Janas jest członkiem zespołu energetyki i zasobów naturalnych w warszawskim biurze kancelarii Dentons. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w doradztwie prawnym na rzecz klientów infrastrukturalnych, działających głównie w sektorze energetycznym.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.