Sobota, 22 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

DLA Piper wzmacnia dział prawa własności intelektualnej i nowych technologii

15.02.2016, 10:23; Aktualizacja: 15.02.2016, 10:25
 • Wyślij
 • Drukuj

1 lutego 2016 r. do biura kancelarii w Warszawie dołączyła Ewa Kurowska-Tober, która objęła stanowisko partnera kierującego działem prawa własności intelektualnej i nowych technologii.

Reklama

Ewa Kurowska-Tober jest radcą prawnym z ponad 15-letnim doświadczeniem w doradztwie w zakresie ochrony danych osobowych oraz prawa własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem sektora mediów, nowych technologii oraz sektora finansowego.

Przed dołączeniem do DLA Piper Ewa Kurowska-Tober współpracowała z wiodącymi międzynarodowymi kancelariami prawnymi. W DLA Piper będzie odpowiedzialna za dalszy rozwój praktyki własności intelektualnej i nowych technologii.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.