Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Historyczny dual listing polskiej spółki na GPW w Londynie

18.02.2016, 13:33; Aktualizacja: 18.02.2016, 13:59
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria Kochański Zięba i Partnerzy była doradcą prawnym Work Service S.A. przy wprowadzeniu do segmentu notowań standard na oficjalnej liście organu nadzorującego obrót oraz do obrotu giełdowego na głównym rynku londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych wszystkich akcji spółki.

Reklama

Zakres usług KZP obejmował kompleksowe doradztwo prawne w zakresie struktury transakcji, przygotowania dokumentu podsumowującego, korespondencji oraz dostarczania niezbędnych dokumentów oraz wyjaśnień brytyjskim organom nadzoru, jak również negocjowanie umów oraz opinii prawnych dla Euroclear oraz Capita IRG Trustees Limited.

Proces technicznego dual listingu był wspólnie opracowany, zarządzany i koordynowany na każdym etapie przez kancelarie prawne Kochański Zięba i Partnerzy (Polska) i Pinsent Masons (UK) oraz ProPrimo Consultants.

Projekt z ramienia kancelarii prowadził parter Szymon Gałkowski.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.