Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria KKLW z sukcesem reprezentowała P.P. "Porty Lotnicze"

26.02.2016, 14:04; Aktualizacja: 26.02.2016, 14:21
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała przedsiębiorstwu w kluczowych aspektach dotyczących modernizacji terminala 1 na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Reklama

Przedsiębiorstwo przed sądami administracyjnymi i powszechnymi reprezentowali partner kancelarii KKLW radca prawny Krzysztof Łyszyk oraz adwokat Wiktor Wesołowski.

Zastępstwo procesowe obejmowało sprawy dotyczące wstrzymania budowy, wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji oraz egzekucji administracyjnej.

PS

astępstwo procesowe obejmowało sprawy dotyczące wstrzymania budowy, wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji w zakresie lotniska użytku publicznego oraz egzekucji administracyjnej prowadzonej na podstawie ww. decyzji oraz tzw. „specustawy lotniskowej”.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.