Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria DLA Piper rozwija dział podatkowy

01.03.2016, 10:23; Aktualizacja: 01.03.2016, 10:25
 • Wyślij
 • Drukuj

DLA Piper informuje, że stałą współpracę z kancelarią nawiązał prof. dr hab. Henryk Dzwonkowski.

Reklama

Profesor Dzwonkowski jest adwokatem i doradcą podatkowym. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, odbył też staże naukowe na uniwersytetach w Paryżu (Sorbona, Paryż X i Paryż XII), Uniwersytecie Kraju Basków w San Sebastian i w Akademii Prawa Podatkowego w Amsterdamie. Obecnie pełni funkcję kierownika Katedry Prawa Finansowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz eksperta Biura Analiz Sejmowych. Jest także pracownikiem naukowym Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Jest autorem ponad stu pięćdziesięciu prac naukowych z zakresu prawa finansowego oraz prawa podatkowego. Jego komentarze do ordynacji podatkowej doczekały się 7 wydań.

Uczestniczył w licznych konferencjach naukowych, był recenzentem 4 prac doktorskich i autorem około 200 opinii prawnych.

W ramach współpracy z DLA Piper będzie wspierał dalszy rozwój praktyki podatkowej kancelarii.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.