Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

BSWW Legal & Tax doradza przy realizacji kompleksu magazynowo-biurowego w Warszawie

03.03.2016, 11:55; Aktualizacja: 03.03.2016, 12:09
 • Wyślij
 • Drukuj

Prawnicy kancelarii doradzają IDEAL IDEA Formad przy realizacji Ideal Idea Park IV, najnowszej inwestycji spółki położonej między ul. Działkową i Modularną w Warszawie.

Reklama

Kancelaria doradzała wcześniej przy wszystkich etapach prowadzenia inwestycji Ideal Idea Park, Ideal Idea Park II oraz Ideal Idea Park III, poczynając od zakupu nieruchomości, poprzez proces budowy, komercjalizację oraz sprzedaż zarówno pierwszej, jak i drugiej fazy kompleksu Ideal Idea Park III na rzecz funduszu inwestycyjnego BPH TFI.

Zespołem doradzającym Ideal Idea kieruje wspólnik zarządzający, adwokat Michał Wielhorski.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.