Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowa kancelaria na polskim rynku

09.03.2016, 10:29; Aktualizacja: 09.03.2016, 10:58
 • Wyślij
 • Drukuj

Od początku 2016 roku w Warszawie działa nowa kancelaria – BMG Adwokaci Barański Matuszewski Grzelak spółka partnerska.

Reklama

Partnerami w kancelarii są adwokaci: Natalia Grzelak, Tymoteusz Barański oraz Bolesław Matuszewski.

Firma świadczy usługi na rzecz przedsiębiorców działających w różnych sektorach gospodarki, klientów indywidualnych oraz podmiotów sektora publicznego. Oprócz wsparcia w bieżącej działalności klientów, kancelaria zapewnia pomoc prawną z zakresu prawa nieruchomości, prawa ochrony środowiska oraz prawa autorskiego.

- Założyliśmy naszą spółkę po wielu latach współpracy przy świadczeniu pomocy prawnej klientom instytucjonalnym i osobom fizycznym - mówi Bolesław Matuszewski.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.