Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Apperio drugą firmą w portfolio NextLaw Labs

16.03.2016, 11:03; Aktualizacja: 16.03.2016, 11:20
 • Wyślij
 • Drukuj

NextLaw Labs, platforma współpracy w zakresie innowacji, stworzona i rozwijana przez globalną firmę prawniczą Dentons, zainwestuje w Apperio, startup z sektora prawno-technologicznego, który zmienia podejście firm prawniczych do zarządzania sprawami klienckimi.

Reklama

To druga po ROSS Intelligence Inc. – start-upie tworzącym aplikację usprawniającą analizy prawne w oparciu o oprogramowaniu IBM Watson – firma w portfolio NextLaw Labs.

Celem współpracy NextLaw Labs i Apperio jest uproszczenie zarządzania sprawami klienckimi, bieżące monitorowanie wydatków na obsługę prawną w czasie rzeczywistym, ustandaryzowanie procedur przetargowych oraz oszczędzanie czasu prawników poprzez stosowanie najlepszych praktyk dzięki nowej technologii.

Apperio i NextLaw Labs nawiązały współpracę za pośrednictwem Seedcamp, europejskiego akceleratora biznesu.

Platforma Apperio jest narzędziem typu smart-analytics, który umożliwia firmom prawniczym i ich klientom transparentne i dokładne określanie kosztów obsługi prawnej w czasie rzeczywistym.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.