Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto doradcą akcjonariuszy Centrum Mobilnych Technologii Mobiltek

17.03.2016, 10:34; Aktualizacja: 17.03.2016, 11:21
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto doradzała akcjonariuszom Centrum Mobilnych Technologii Mobiltek S.A. z siedzibą w Warszawie przy sprzedaży akcji spółki oraz innych spółek z grupy kapitałowej, w tym Eurokoncept sp. z o.o. oraz Dotpay Spółka Akcyjna na rzecz MCI Private Ventures Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego.

Reklama

W ramach transakcji, kancelaria CDZ reprezentowała akcjonariuszy w negocjacjach z kupującym oraz odpowiadała za przygotowanie kompletu dokumentacji transakcyjnej, w tym porozumienia akcjonariuszy związanego z wyjściem z grupy kapitałowej oraz umowy sprzedaży akcji.

Wartość transakcji wyniosła ponad 100 milionów złotych.

Zespołem prawników kancelarii CDZ kierował wspólnik Szymon Skiendzielewski, z pomocą adw. Małgorzaty Sas.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.