Niedziela, 23 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria Prawna Świeca i Wspólnicy wygrywa spór dla FOR

18.03.2016, 06:24; Aktualizacja: 18.03.2016, 06:32
 • Wyślij
 • Drukuj

Chodziło o sprawę Marka Tatały, członka zarządu Forum Obywatelskiego Rozwoju, przeciwko dyrektorowi Centrum Usług Wspólnych.

Reklama

17 marca 2016 r. zapadł wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie w sprawie Marka Tatały, członka zarządu Forum Obywatelskiego Rozwoju przeciwko dyrektorowi Centrum Usług Wspólnych.

Utrzymał on w mocy decyzję o odmowie udostępnienia informacji publicznej i wskazania jaką klauzulę nadano informacjom zawierającym uzasadnienie unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na usługę "Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym dla Jednostek Administracji Państwowej" oraz kiedy klauzula ta została nadana.

WSA stwierdził nieważność decyzji dyrektora CUW.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.