Piątek, 21 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria Wolf Theiss doradzała Rockaway Capital

21.03.2016, 13:06; Aktualizacja: 21.03.2016, 13:33
 • Wyślij
 • Drukuj

Warszawskie biuro kancelarii Wolf Theiss doradzało czeskiemu funduszowi private equity Rockaway Capital przy nabyciu 100 proc. akcji w INVIA.CZ oraz jej polskiej spółki zależnej Travelplanet.pl S.A., notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Reklama

Prace polskiego zespołu Wolf Theiss koordynował radca prawny Dariusz Harbaty. Jest on również pełnomocnikiem Rockaway Capital w ramach wezwania ogłoszonego przez podmiot zależny Rockaway Capital na mniejszościowy pakiet akcji Travelplanet.pl S.A.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.