Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dentons kontynuuje współpracę z kluczowymi prawnikami

04.04.2016, 09:53; Aktualizacja: 04.04.2016, 10:11
 • Wyślij
 • Drukuj

Arkadiusz Krasnodębski został ponownie wybrany na stanowisko partnera zarządzającego Dentons w Polsce na kolejną, trzyletnią kadencję. Z kolei Piotr Szafarz, partner kierujący warszawskim zespołem nieruchomości, został po raz kolejny wybrany członkiem Dentons Europe Compensation Committee.

Reklama

Radca prawny Arkadiusz Krasnodębski kieruje zespołem energetyki i zasobów naturalnych w Polsce i Europie. Funkcję partnera zarządzającego polskim biurem Dentons przejął w styczniu 2014 r. od Tomasza Dąbrowskiego, wybranego na stanowisko partnera zarządzającego (chief executive officer, CEO) Dentons w Europie. Z kancelarią związany jest od 2001 r.

Arkadiusz Krasnodębski

Arkadiusz Krasnodębski

źródło: Materiały Prasowe

Radca prawny Piotr Szafarz, kierujący warszawskim zespołem prawa nieruchomości, ponownie objął funkcję członka Europe Compensation Committee. Jego kadencja potrwa do końca 2018 r.

Piotr Szafarz

Piotr Szafarz

źródło: Materiały Prasowe

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.