Sobota, 10 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dentons kontynuuje współpracę z kluczowymi prawnikami

04.04.2016, 09:53; Aktualizacja: 04.04.2016, 10:11
 • Wyślij
 • Drukuj

Arkadiusz Krasnodębski został ponownie wybrany na stanowisko partnera zarządzającego Dentons w Polsce na kolejną, trzyletnią kadencję. Z kolei Piotr Szafarz, partner kierujący warszawskim zespołem nieruchomości, został po raz kolejny wybrany członkiem Dentons Europe Compensation Committee.

Reklama

Radca prawny Arkadiusz Krasnodębski kieruje zespołem energetyki i zasobów naturalnych w Polsce i Europie. Funkcję partnera zarządzającego polskim biurem Dentons przejął w styczniu 2014 r. od Tomasza Dąbrowskiego, wybranego na stanowisko partnera zarządzającego (chief executive officer, CEO) Dentons w Europie. Z kancelarią związany jest od 2001 r.

Arkadiusz Krasnodębski

Arkadiusz Krasnodębski

źródło: Materiały Prasowe

Radca prawny Piotr Szafarz, kierujący warszawskim zespołem prawa nieruchomości, ponownie objął funkcję członka Europe Compensation Committee. Jego kadencja potrwa do końca 2018 r.

Piotr Szafarz

Piotr Szafarz

źródło: Materiały Prasowe

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.