Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria CMS doradzała importerowi paliw

05.04.2016, 10:52; Aktualizacja: 05.04.2016, 10:59
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria CMS doradzała w procesie pozyskania finansowania oraz zabezpieczenia ryzyk prawnych związanych z zakupem i magazynowaniem oleju napędowego dla UNIMOT SA.

Reklama

Zakres prac kancelarii CMS obejmował m.in. negocjacje dokumentów finansowania z bankami finansującymi UNIMOT S.A. i zabezpieczenie potencjalnych ryzyk prawnych związanych z finansowaniem zakupu paliw, a także negocjacje z OLPP w związku z koniecznością zawarcia odrębnej umowy dotyczącej magazynowania zapasów obowiązkowych.

W projekt zaangażowani byli: Tomasz Zwoliński, of counsel i radca prawny w departamencie bankowości i finansów międzynarodowych w CMS, Adam Stopyra, starszy prawnik w departamencie bankowości i finansów międzynarodowych w CMS, Piotr Ciołkowski, of counsel i szef zespołu regulacyjnego w departamencie energetyki i projektów CMS oraz inni prawnicy CMS, doradzający w zakresie prawa polskiego oraz angielskiego.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.