Czwartek, 8 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria CMS doradzała importerowi paliw

05.04.2016, 10:52; Aktualizacja: 05.04.2016, 10:59
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria CMS doradzała w procesie pozyskania finansowania oraz zabezpieczenia ryzyk prawnych związanych z zakupem i magazynowaniem oleju napędowego dla UNIMOT SA.

Reklama

Zakres prac kancelarii CMS obejmował m.in. negocjacje dokumentów finansowania z bankami finansującymi UNIMOT S.A. i zabezpieczenie potencjalnych ryzyk prawnych związanych z finansowaniem zakupu paliw, a także negocjacje z OLPP w związku z koniecznością zawarcia odrębnej umowy dotyczącej magazynowania zapasów obowiązkowych.

W projekt zaangażowani byli: Tomasz Zwoliński, of counsel i radca prawny w departamencie bankowości i finansów międzynarodowych w CMS, Adam Stopyra, starszy prawnik w departamencie bankowości i finansów międzynarodowych w CMS, Piotr Ciołkowski, of counsel i szef zespołu regulacyjnego w departamencie energetyki i projektów CMS oraz inni prawnicy CMS, doradzający w zakresie prawa polskiego oraz angielskiego.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.