Piątek, 21 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria AOMB Polska otwiera kolejne biura

07.04.2016, 11:21; Aktualizacja: 07.04.2016, 11:35
 • Wyślij
 • Drukuj

AOMB Polska Sp. z o.o. i Kancelaria Prawno-Patentowa Klar i Partnerzy łączą siły.

Reklama

W wyniku połączenia powstała wyspecjalizowana kancelaria rzeczników patentowych w województwie małopolskim. 

zespół AOMB

zespół AOMB

źródło: Materiały Prasowe

W rezultacie do zespołu AOMB w nowo otwartym biurze w Krakowie dołączyli Filip Klar (rzecznik patentowy i radca prawny) oraz Damian Krężel (rzecznik patentowy).

"Kancelaria Prawno-Patentowa Klar i Partnerzy, działająca dotychczas głównie na terenie Polski południowo-wschodniej, dzięki wejściu w struktury AOMB poszerzała wymiar świadczonych usług w zakresie krajowym i międzynarodowym. Natomiast Kancelaria rzeczników patentowych AOMB Polska, dzięki kolejnym placówkom, w Krakowie i Mielcu, zapewnia bliższy kontakt coraz większej liczbie klientów z południa Polski" - czytamy w komunikacie kancelarii.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.