Poniedziałek, 24 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Prawnicy z DFJ współautorami międzynarodowej serii publikacji

11.04.2016, 12:46; Aktualizacja: 11.04.2016, 12:59
 • Wyślij
 • Drukuj

Prawnicy Kancelarii Prawnej Dubiński Fabrycki Jeleński i Wspólnicy zostali wybrani jako współautorzy trzeciej edycji "Investment Funds” wydawanej przez Sweet & Maxwel. 

Reklama

Publikacja zawiera globalną analizę porównawczą regulacji prawnych dotyczących tworzenia i funkcjonowania funduszy inwestycyjnych w ponad 30 najbardziej liczących się jurysdykcjach na świecie, w których rynek ten aktywnie działa.

Poszczególne części, odpowiednio dla danego kraju, napisane zostały przez praktyków specjalizujących się w tematyce funduszy inwestycyjnych.

W marcu 2016 r. ukazało się najnowsze, trzecie wydanie z tej serii, przy tworzeniu którego udział mieli również prawnicy kancelarii Dubiński Fabrycki Jeleński i Wspólnicy.

Autorami polskiej części publikacji są Tomasz Masiarz, wspólnik kancelarii, kierujący praktyką w zakresie funduszy inwestycyjnych oraz adwokat Rafał Lidke, związany z kancelarią od blisko 10 lat.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.