Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria Czyżewscy rekomendowana w międzynarodowym rankingu

13.04.2016, 08:16; Aktualizacja: 13.04.2016, 08:29
 • Wyślij
 • Drukuj

Czyżewscy kancelaria adwokacka otrzymała rekomendację w rankingu Media Law International 2016. 

Reklama

"Osoba Krzysztofa Czyżewskiego sprawia, że rynek medialny interesuje się praktyką Czyżewscy kancelaria adwokacka. Zakres praktyki medialnej tej butikowej kancelarii jest godny podziwu. Obszary ich specjalizacji to: rynek książkowy, prasa, rozrywka, film i reklama. Ich prawnicy mają duże doświadczenie w doradztwie przy produkcji filmów, realizacji formatów telewizyjnych, ochronie tajemnicy dziennikarskiej i ochronie danych osobowych" - napisano w rekomendacji.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.