Wtorek, 6 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria WKB powiększa grono doradców

13.04.2016, 11:26; Aktualizacja: 13.04.2016, 12:11
 • Wyślij
 • Drukuj

Do grona doradców kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr dołączyły radca prawny Agnieszka Chwiałkowska i radca prawny Anna Wojciechowska.

Reklama

Agnieszka Chwiałkowska jest członkiem zespołu prawa zamówień publicznych oraz wspiera zespół projektów infrastrukturalnych. Z kancelarią WKB jest związana od 2006 roku. Od ponad 10 lat doradza zarówno zamawiającym, jak i wykonawcom w zakresie prawa zamówień publicznych, w szczególności w branży energetycznej, transportowej oraz komunalnej. Jako dyplomowany ekspert ds. funduszy europejskich wspiera klientów również w sprawach związanych z ubieganiem się o przyznanie środków unijnych oraz ich rozliczaniem. Doradza także w projektach związanych z udostępnianiem informacji publicznej.

Agnieszka Chwiałkowska

Agnieszka Chwiałkowska

źródło: Materiały Prasowe

Anna Wojciechowska współkieruje praktyką prawa spółek i ładu korporacyjnego oraz zespołem German Desk. Ściśle współpracuje również z zespołami fuzji i przejęć oraz prawa własności intelektualnej i TMT.

Anna Wojciechowska

Anna Wojciechowska

źródło: Materiały Prasowe

Do zespołu WKB dołączyła w 2013 roku.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.