Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria WKB powiększa grono doradców

13.04.2016, 11:26; Aktualizacja: 13.04.2016, 12:11
 • Wyślij
 • Drukuj

Do grona doradców kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr dołączyły radca prawny Agnieszka Chwiałkowska i radca prawny Anna Wojciechowska.

Reklama

Agnieszka Chwiałkowska jest członkiem zespołu prawa zamówień publicznych oraz wspiera zespół projektów infrastrukturalnych. Z kancelarią WKB jest związana od 2006 roku. Od ponad 10 lat doradza zarówno zamawiającym, jak i wykonawcom w zakresie prawa zamówień publicznych, w szczególności w branży energetycznej, transportowej oraz komunalnej. Jako dyplomowany ekspert ds. funduszy europejskich wspiera klientów również w sprawach związanych z ubieganiem się o przyznanie środków unijnych oraz ich rozliczaniem. Doradza także w projektach związanych z udostępnianiem informacji publicznej.

Agnieszka Chwiałkowska

Agnieszka Chwiałkowska

źródło: Materiały Prasowe

Anna Wojciechowska współkieruje praktyką prawa spółek i ładu korporacyjnego oraz zespołem German Desk. Ściśle współpracuje również z zespołami fuzji i przejęć oraz prawa własności intelektualnej i TMT.

Anna Wojciechowska

Anna Wojciechowska

źródło: Materiały Prasowe

Do zespołu WKB dołączyła w 2013 roku.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.