Czwartek, 20 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

K&L Gates reprezentowała SBM przed KIO

13.04.2016, 13:56; Aktualizacja: 13.04.2016, 14:11
 • Wyślij
 • Drukuj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. uwzględniła zawarte w odwołaniu do KIO zarzuty branży budownictwa kolejowego względem nieproporcjonalnych i jednostronnych wymagań umowy
oraz PFU na rewitalizację linii kolejowych.

Reklama

W wyniku wniesienia przez SBM Sp. z o.o., reprezentowanej przez dr Piotra Kunickiego z K&L Gates, odwołania do Krajowej Izby Odwoławczej, PKP PLK uwzględniła wszystkie zarzuty i zobowiązała się do zmiany treści PFU i SIWZ.

Do postępowania odwoławczego wywołanego wniesieniem odwołania w imieniu SBM Sp. z o.o. przyłączyły się po stronie wykonawcy firmy: Strabag, BUDIMEX, PORR Polska Construction, RUBAU Polska, Track Tec Construction oraz TORPOL.

SBM Sp. z o.o. oraz interesy branży reprezentował w postępowaniu przed Krajową Izbą Odwoławczą radca prawny Piotr Kunicki z departamentu kontraktów rządowych i zamówień publicznych K&L Gates w Warszawie.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Wymiar sprawiedliwości

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Porównanie sędzi do pracownicy agencji towarzyskiej jest obraźliwe, wulgarne i poniżające. Dodatkowo uderza też w autorytet wymiaru sprawiedliwości.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.