Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Awans kancelarii CMS w rankingu Legal 500

15.04.2016, 15:47; Aktualizacja: 15.04.2016, 16:17
 • Wyślij
 • Drukuj

W tegorocznym zestawieniu awansowała praktyka nieruchomościowa, która znalazła się w najwyższej grupie, określanej jaki Tier 1. 

Reklama

Wszystkie pozostałe praktyki CMS uwzględniane w rankingu Legal 500, klasyfikowane są jedynie jedną pozycję niżej, tj. w grupie określanej jako Tier 2.

Awans do tej grupy zaliczył zespół transakcyjny i departament bankowości CMS.

Z kolei debiutujący w tym roku w zestawieniu zespół rynków kapitałowych, został przez analityków Legal 500 zakwalifikowany od razu do tej kategorii.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.