Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Adw. Piotr Zawadzki dołączył do Linklaters

19.04.2016, 13:46; Aktualizacja: 19.04.2016, 13:53
 • Wyślij
 • Drukuj

Będzie kierował pracami praktyki prawa telekomunikacji, mediów i nowych technologii oraz własności intelektualnej.

Reklama

Piotr Zawadzki jest adwokatem. Ukończył także aplikację rzecznikowską przy Polskiej Izbie Rzeczników Patentowych. Specjalizuje się we wszystkich aspektach prawa własności intelektualnej, prawa nowych technologii, a także prawa mediów oraz prawa ochrony danych osobowych.

Piotr Zawadzki

Piotr Zawadzki

źródło: Materiały Prasowe

Przed dołączeniem do zespołu kancelarii Linklaters przez ostatnich 5 lat związany był z warszawskim oraz londyńskim biurem międzynarodowej kancelarii Hogan Lovells.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.