Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Greenberg Traurig doradcą Alior Banku

22.04.2016, 11:56; Aktualizacja: 22.04.2016, 12:02
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria Greenberg Traurig doradzała Alior Bankowi przy ustanowieniu publicznego programu emisji obligacji, którego wartość wyniesie łącznie 800 mln złotych. 

Reklama

Greenberg Traurig doradzał przy ustanowieniu programu, sporządzeniu prospektu oraz przy emisji pierwszej transzy obligacji.

W skład zespołu transakcyjnego weszli: partner Ireneusz Matusielański, który był odpowiedzialny za bieżące doradztwo oraz koordynację prac nad transakcją, wspomagany przez dr Adama Puchalskiego oraz Dawida Van Kędzierskiego (associate). Doradztwo w zakresie zagadnień regulacyjnych świadczył partner Łukasz Pawlak, wspierany przez Małgorzatę Paśnik (senior associate).

W ramach programu emitowane będą niezabezpieczone, podporządkowane obligacje, zaś środki z ich emisji, po uzyskaniu zgody KNF, będą zaliczane do funduszy własnych Alior Banku.

Wyemitowane obligacje mają zostać wprowadzone do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW w ramach systemu Catalyst.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.