Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria Taylor Wessing doradzała GEA Process Engineering

25.04.2016, 14:07; Aktualizacja: 25.04.2016, 14:13
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała GEA Process Engineering w zakończonej z sukcesem transakcji ze Spółdzielnią Mleczarską MLEKPOL z Grajewa.

Reklama

Mlekpol nabył od GEA Process Engineering linię technologiczną przeznaczoną do suszenia produktów mlecznych, która będzie jedną z największych i najnowocześniejszych linii tego typu nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowej i Wschodniej. Realizacja projektu ma potrwać do roku 2019.

Kluczową rolę w skomplikowanym procesie realizacji zakupu odegrali członkowie zarządu GEA Process Engineering: Edward Kołek i Krzysztof Zdziech oraz Bill Heinrich, szef operacji prawnych w grupie GEA.

Ze strony Taylor Wessing za transakcję odpowiadał zespół prawników kierowany przez partnera Przemysława Walaska, w skład którego weszli: Paulina Cieślak, Marcin Przybysz, Katarzyna Kochanowska oraz Wiktor Łoś.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.