Wtorek, 6 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria Taylor Wessing doradzała GEA Process Engineering

25.04.2016, 14:07; Aktualizacja: 25.04.2016, 14:13
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała GEA Process Engineering w zakończonej z sukcesem transakcji ze Spółdzielnią Mleczarską MLEKPOL z Grajewa.

Reklama

Mlekpol nabył od GEA Process Engineering linię technologiczną przeznaczoną do suszenia produktów mlecznych, która będzie jedną z największych i najnowocześniejszych linii tego typu nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowej i Wschodniej. Realizacja projektu ma potrwać do roku 2019.

Kluczową rolę w skomplikowanym procesie realizacji zakupu odegrali członkowie zarządu GEA Process Engineering: Edward Kołek i Krzysztof Zdziech oraz Bill Heinrich, szef operacji prawnych w grupie GEA.

Ze strony Taylor Wessing za transakcję odpowiadał zespół prawników kierowany przez partnera Przemysława Walaska, w skład którego weszli: Paulina Cieślak, Marcin Przybysz, Katarzyna Kochanowska oraz Wiktor Łoś.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.