Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dentons i Rodyk formalizują połączenie

26.04.2016, 10:58; Aktualizacja: 26.04.2016, 11:05
 • Wyślij
 • Drukuj

Globalna firma prawnicza Dentons oraz Rodyk, najstarsza kancelaria prawna w Singapurze, sformalizowały fuzję. Wstępny zamiar połączenia, które zostało zatwierdzone przez partnerów obydwu firm, ogłoszono w listopadzie 2015 r.

Reklama

"Dzięki połączeniu z Rodyk klienci będą mieli dostęp do większej liczby prawników i szerszej oferty usług. Biuro w Singapurze wnosi znaczącą wartość dodaną w obszarach prawa spółek, finansowego, własności intelektualnej i nowych technologii, rozwiązywania sporów i arbitrażu, a także prawa nieruchomości" - czytamy w komunikacie kancelarii.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.