Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

CMS doradcą roku dla funduszy PE w Europie

27.04.2016, 17:03; Aktualizacja: 27.04.2016, 17:51
 • Wyślij
 • Drukuj

Nagroda przyznawana jest przez Real Deals - specjalistyczną publikację branżową zajmującą się analizą działalności funduszy private equity i firm doradczych w obszarze transakcyjnym.

Reklama

Z kolei Marek Sawicki, partner współzarządzający zespołem transakcyjnym w Warszawie zakwalifikowany został przez Chambers & Partners do najwyższej grupy Band 1 w ramach nominacji indywidualnych w kategorii Private Equity.

CMS została uznana również za jedną z najlepszych kancelarii w kategorii PE w Polsce (Band 2) oraz najlepszą firmę prawniczą w Europie Środkowo - Wschodniej w kategorii Corporate/M&A (Band 1).

CMS otrzymała również tytuł “Kancelaria Prawna Roku” w ostatniej edycji prestiżowego konkursu „Diament Private Equity”, organizowanego w Polsce przez Executive Club. Zwycięzca w tej kategorii wyłaniany jest w głosowaniu powszechnym członków PSIK, które zrzesza inwestorów private equity oraz venture capital aktywnych na polskim rynku.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.