Piątek, 9 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

CMS doradcą roku dla funduszy PE w Europie

27.04.2016, 17:03; Aktualizacja: 27.04.2016, 17:51
 • Wyślij
 • Drukuj

Nagroda przyznawana jest przez Real Deals - specjalistyczną publikację branżową zajmującą się analizą działalności funduszy private equity i firm doradczych w obszarze transakcyjnym.

Reklama

Z kolei Marek Sawicki, partner współzarządzający zespołem transakcyjnym w Warszawie zakwalifikowany został przez Chambers & Partners do najwyższej grupy Band 1 w ramach nominacji indywidualnych w kategorii Private Equity.

CMS została uznana również za jedną z najlepszych kancelarii w kategorii PE w Polsce (Band 2) oraz najlepszą firmę prawniczą w Europie Środkowo - Wschodniej w kategorii Corporate/M&A (Band 1).

CMS otrzymała również tytuł “Kancelaria Prawna Roku” w ostatniej edycji prestiżowego konkursu „Diament Private Equity”, organizowanego w Polsce przez Executive Club. Zwycięzca w tej kategorii wyłaniany jest w głosowaniu powszechnym członków PSIK, które zrzesza inwestorów private equity oraz venture capital aktywnych na polskim rynku.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.