Sobota, 22 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

CMS kancelarią roku 2016 w Europie Środkowo – Wschodniej

02.05.2016, 07:59; Aktualizacja: 02.05.2016, 08:14
 • Wyślij
 • Drukuj
CMS

źródło: Materiały PrasoweCMS

Kancelaria CMS otrzymała prestiżową nagrodę “CEE Law Firm of the Year 2016” przyznawaną przez Chambers & Partners.

Reklama

Dodatkowo CMS została wyróżniona przez Chambers Global jako kancelaria wiodąca w dwóch z trzech kategorii ocenianych w rankingu – transakcje i prawo spółek oraz projekty i energetyka.

Kancelaria zakwalifikowała się również do czołówki najlepszych firm prawniczych w Europie Środkowo – Wschodniej w rankingu Legal 500.

CMS została zaklasyfikowana przez ranking Legal500 do grupy najlepszych kancelarii w swoich dziedzinach (Tier 1) w 30 kategoriach oraz otrzymała 54 innych nominacji.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.